gallery/55
gallery/57
gallery/57

+371 260 161 84 (info latviešu valodā)

+371 266 747 46 (инфо на русском языке)

gallery/4

COVID правила

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, apstiprinu sekojošu informāciju:

 

  • Pēdējo 14 dienu laikā neesmu apmeklējis/usi citas valstis, izņemot Latviju, Lietuvu vai Igauniju.
  • Pēdējo 14 dienu laikā neesmu kontaktējies/usies ar kādu, kurš/a ir vai bija inficējies ar Covid19, vai pēdējo 14 dienu laikā ir apmeklējis kādu no Covid19 skartajām teritorijām, izņemot Latviju, Lietuvu vai Igauniju.
  • Apņemos ievērot 2 metru savstarpēju distanci ar pārējām personām un esmu informēts, ka par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no desmit līdz divtūkstoš eiro.
  • Aicinām būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību. Vēršam uzmanību, ka Epidemioloģiskās drošības likums nosaka to, ka personas pienākums ir nepakļaut citas personas inficēšanās riskam un personai ir pienākums pildīt epidemiologa norādījumus, lai novērstu inficēšanās risku citu cilvēku veselībai. Mājas karantīnas režīma neievērošana ir Epidemioloģiskā drošības likuma pārkāpums, kam var tikt piemērots administratīvais sods.