3Bc.lv
Deju zāle (52 kv.m)

Deju zāle (52 kv.m)

Visi jautājumi par telpu īri pa tālruni: + (371) 295 100 10

Gaiša un plaša zāle dejām un fitnesam, ar platību 52 kv.m, spoguļsiena, parketa grīda, mūzikas aparatūra ar skaļruņiem, horeogrāfijas iekārtas. Zāli var izmantot jebkura veida fitnesam un dejošanai, jogai, semināriem, apmācībām, preses konferencēm, meistarklasēm, fotosesijām, TV projektiem, dažādiem izklaides pasākumiem u.c.

TELPU NOMAS MAKSA

Rakstiska līguma noslēgšana
vismaz vienu kalendāro gadu
7,58€/stundā +PVNNo plkst. 9:00 līdz 22:00. Uz vienu kalendāro gadu. Kalendārā gada ilgums ir 12 mēneši (ieskaitot vasaras mēnešus: jūnujs, jūlijs, augusts) . Apmaksa ar pārskaitījumu.
Rakstiska līguma noslēgšana uz vienu macību gadu 8,20€/stundā +PVN No plkst. 9:00 līdz 22:00. Uz vienu macību gadu (septembra līdz maijam (ieskaitot), bez vasaras mēnešus). Apmaksa ar pārskaitījumu.
Uz 1 mēnesi, bez rakstiska līguma noslēgšana11€/stundā No plkst. 9:00 līdz 22:00, ja ir brīvs laiks. Vienreizējs maksājums par visu mēnesi pirms nodarbību sākuma, skaidras naudas iemaksa kasē.
Vienreizējs maksājums15€/stundāNo plkst. 9:00 līdz 22:00, ja ir brīvs laiks. Vienreizējs maksājums, pirms nodarbību sākuma par katru nodarbību atsevišķi,  skaidras naudas iemaksa kasē. Izīrējot zāli ilgāk par 1 dienu vai ilgāk par 4 stundām, spēkā īpašas cenas – zvaniet!​

Īres cenā ietilpst: zāles noma; vīriešu un sieviešu ģērbtuves un dušas, tualetes; komunālie izdevumi (elektrība, ūdens, kanalizācija); telpu uzkopšana; horeogrāfiskās iekārtas; mūzikas aprīkojums ar skaļruņiem.