SC “3Bc” tīmekļa vietnes un e-vides izmanto sīkdatņu tehnoloģiju. Sīkdatņu izmantošana ir nepieciešama, lai nodrošinātu ar normatīvajiem aktiem regulēto pienākumu pildīšanu, garantētu līgumā aprakstīto pakalpojumu kvalitāti, sniegtu individuālākus un ērtākus pakalpojumus, un saņemtu jūsu piekrišanu mārketinga vajadzībām.

Sīkdatnes (angļu val. cookies) ir nelieli teksta faili, kas ar e-vides servera palīdzību tiek augšupielādēti un saglabāti lietotāja datorā. Katru reizi, ieejot e-vidē, lietotājs sīkdatnes informāciju nosūta atpakaļ uz mūsu serveri, un serveris var identificēt lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni. Sīkdatnēm ir dažādi mērķi un pastāvēšanas ilgumi.

Daļu sīkdatņu dēvē par „sesijas sīkdatnēm”, un to izmantošanas termiņš beidzas tiklīdz lietotājs aizver tīmekļa pārlūku. Citas sīkdatnes tiek sauktas par „pastāvīgajām sīkdatnēm”, un tās tiek saglabātas noteiktu laiku. Atkārtoti apmeklējot tīmekļa vietni, lietotāja tīmekļa pārlūks nolasa visas pastāvīgās sīkdatnes un piegādā informāciju tīmekļa vietnei vai elementam, kas attiecīgo sīkdatni ir nosūtījis lietotājam.

Pārlūkprogrammas iestatījumos sīkdatņu augšupielādēšanu var arī aizliegt. Taču jums jāzina, ka dažos gadījumos tas var bremzēt tīmekļa vietnes pārskatīšanu vai samazināt dažu tīmekļa lapu funkcionalitāti, vai ierobežot piekļuvi šīm lapām.

Mūsu izmantotās sīkdatnes var iedalīt vairākās kategorijās:

  • Nepieciešamās sīkdatnes. Nepieciešamās sīkdatnes ļauj izmantot vietni, palīdz iespējojot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.
  • Preferences sīkdatnes. Preferences sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties informāciju, kas maina vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kurā atrodaties.
  • Statistikas sīkdatnes. Statistikas sīkdatnes palīdz vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm, vācot un ziņojot informāciju anonīmi. 3bc.lv izmanto uzņēmuma Google Inc programmu Google Analytics, kura izmanto sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. Google izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. Google nekādā gadījumā nesaista šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir Google rīcībā. Google nepieciešamības gadījumā šo informāciju var sniegt trešajām personām, ja tas ir noteikts likumos vai ja trešās personas veic šo datu apstrādi uzņēmuma Google uzdevumā.
  • Mārketinga sīkdatnes. Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu apmeklētājus dažādās vietnēs. Mērķis ir rādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un saistošas konkrētajam lietotājam un tādējādi vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem.

No sīkdatnēm saņemto informāciju varam kombinēt ar citu avotu informāciju, piemēram, par izmantotajiem pakalpojumiem.

Mūsu mājas lapā var būt norādītas saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm, precēm un pakalpojumiem, kā arī sociālo mediju paplašinājumi (piemēram, Facebook spraudņi, Google Analytics) mārketinga un statistikas vajadzībām. Trešo personu pakalpojumiem vai trešo personu lietojumprogrammām mūsu vietnēs tiek piemērota trešo personu konfidencialitātes politika. Iesakām jums iepazīties ar šādu personu konfidencialitātes praksi.