3Bc.lv
Tekvon-do

Tekvon-do

Aicinām uz nodarbībām no 4 gadu vecuma

Tekvon-do (Taekwon-do) – tradicionālā korejiešu cīņas māksla, kurai ir raksturīgs plašs pielietojums ar kāju sitieniem, kā arī ar sitieni ar rokām un kājām lēcienos. Mūsu sporta centrā neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības Jūs varēsiet mācīties Tekvon-do. Nodarbojoties mūsu sporta centrā Jūs iepazīsiet Tekvon-do ne tikai kā iedarbīgu pašaizsardzības sistēmu vai interesantu sporta veidu, bet arī kā lielisku veselības uzlabošanas līdzekli, pozitīvu emociju iegūšanas un paša pilnveides iespēju avotu.

Mūsu sporta centrā notiek Latvijas Tekvon-do Federācijas (LTF) sastāvā esošā sporta kluba “LTCS” (Latvijas Tekvon-do Centrālā Skola) tekvon-do treniņi.

Sporta klubs “LTCS” ir sabiedriska organizācija, kas apvieno fiziskas un juridiskas personas, kas savu darbību veic sabiedrības interesēs. Dibināta 1989. gadā.

​Galvenie mērķi ir Tekvon-do (ITF) kā sporta veida, cīņas mākslas un harmoniskas personības attīstības ceļa attīstība un popularizēšana Latvijā. Šobrīd “LTCS” ir viena no dinamiskāk augošajām sporta organizācijām Latvijā. Fantastiskie panākumi Eiropas un Pasaules čempionātos pēdējos gados dod cerību jaunajiem “LTCS” audzēkņiem un iedveš viņos pārliecību, ka nekas nav neiespējams!

Lai nodarbotos TEKVON-DO ir nepieciešams:

I. Ģimenes ārsta izziņa ar atzīmi “Atļauts nodarboties ar tekvon-do un piedalīties sacensības”.​

II. Iesniegums dalībai “LTCS” klubā (veidlapu var saņemt pie administratora).​

III. Aizpildīta pieteikuma anketa Latvijas Tekvon-do federācijai (veidlapu var saņemt pie administratora).​

IV. Foto 3 х 4 сm – 1 gab.​

V. Ekipējums. Visam ekipējumam (dobokam, futām, vestei, cimdiem, ķiverei, jostai) jābūt apstiprinātam Latvijas Tekvon-do federācijā. Pieteikšanās pirkumam tiek veikta ar trenera starpniecību. Ekipējums tiek iegādāts tikai vienojoties ar treneri!