Sporta centrs Āgenskalnā. Sporta Centrs „3В” – centrs visai ģimenei, kas ir izveidots 2010.gadā.

Pie mums nodarbojas bērni, aktīvā vecuma cilvēki, kā arī vecākās paaudzes pārstāvji, kuri ir pozitīvi noskaņoti un pārņemti ar veselīgu dzīvesveidu. Īpašu uzmanību sporta centrs vērš darbam ar bērniem un jauniešiem.

Mēs piedāvājam dažādas nodarbību programmas visām vecuma grupām par pieņemamām cenām.

Populāri un plaši pazīstami cīņu un fitnesa veidi: ММА, Tekvon-do, Kikbokss, Džudo, TRX, Pilates & Fitball, Kikbokss sievietēm un citi.

Aktīvas nodarbības bērniem un jauniešiem vecumā no 3–20 gadiem: cīņas māksla, bērnu attīstošais fitness.

Jūsu ērtībām pieejamas divas modernas nodarbību zāles. Tās ir aprīkotas ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Cīņu zāle ar 250 kvadrātmetru platību ietver sevī specializētu „mīksto” grīdas segumu, treniņu boksa maisus, speciālas „mīkstās lelles” metienu praktizēšanai un citu sporta treniņu aprīkojumu. Zāles griestu augstums sastāda 6 metrus. Ir pieejams balkons, no kura paveras plašs skats uz visu telpu. Šī ir vienīgā zāle Latvijā, kas aprīkota ar speciālu cīņu laukumu „Cage”, kas paredzēts cīņām pēc MMA noteikumiem. 

Gaišās un plašās fitnesa, un deju zāles, kuras platība sastāda 130 un 52 kvadrātmetrus, ir aprīkota ar spoguļu sienu, kā arī ar speciālu grīdas segumu. Jūsu ērtībām ir aprīkotas mūsdienīgas un modernas ģērbtuves ar visām ērtībām un dušas telpām. Klubā Jūs vienmēr sagaidīs atsaucīgs personāls un patīkama atmosfēra.

Kā papildu pakalpojumus sporta centrs saviem klientiem piedāvā individuālās nodarbības visos augstākminētajos aktivitāšu veidos un novirzienos. Tiek piedāvāta individuālo skapīšu īre, kā arī mājīga kafejnīca, kurā var nobaudīt aromātisku tēju un labi pavadīt laiku ar draugiem. Pieejama autostāvvieta ar atlaide 65% (7,00 eiro / mēnesī).

​Un protams, pats būtiskākais mūsu sporta centrā – pieredzējušu un kvalificētu instruktoru komanda. Ar viņu palīdzību Jūs spēsiet sasniegt savus fitnesa – mērķus, kļūt vesels un skaists.

​Mūsu mērķis – visiem Centra apmeklētājiem dāvāt lielisku noskaņojumu, možuma lādiņu un lielisku pašsajūtu, kas ir nepieciešams, lai gūtu pārliecību par sevi un rītdienu.