1. Kas mēs esam

Mūsu vietnes adrese ir: https://3bc.lv.

2. Par personas datu apstrādi atbildīgais izpildītājs

SIA “SETEK” (Sporta centrs “3Bc” vai SC “3Bc”)

Liepājas iela 3b, Rīga, LV-1002

E-pasts: 3bcentr@gmail.com

3. Kāda veida personas datus mēs apstrādājam?

 • Personiskus datus – vārdu un uzvārdu, personas kodu, dzimšanas datus, fotogrāfijas.
 • Kontaktinformāciju – tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, saziņas valodu.
 • Drošības kameras ierakstus – drošības kameru ierakstus, kas tiek veikti sporta kluba apmeklētāju un īpašuma aizsardzībai.
 • Ienakošo un izejošo telefona sarunu audioierakstus – balss ierakstus, kas iegūti no telefona sarunu audioierakstiem ar klientiem un potenciālajiem klientiem.
 • Ienākošo un izejošo e-pasta saraksti – saraksti ar klientiem un potenciālajiem klientiem.
 • Pakalpojuma datus – tie ir dati, kas atspoguļo Jūsu rīcību attiecībā pret mūsu pakalpojumu izmantošanu, piemēram, par Jūsu SC “3Bc” iegādātajiem pakalpojumiem un produktiem, dati par iespējamiem pārkāpumiem un par noslēgto līgumu ar Jums.
 • Fiziskās sagatavotības analīzes dati – runa ir par dažāda veida personas datiem, ko drīkst apstrādāt tikai ar Jūsu piekrišanu. Ja esat mums sniedzis attiecīgu piekrišanu, tad saglabāsim šos datus Jūsu klienta kontā un, ja sniegsiet atsevišķu piekrišanu, ar šiem datiem būs tiesīgs iepazīties arī Jūsu personīgais treneris.

4. Kādam mērķim un uz kādu tiesību pamata mēs apstrādājam Jūsu personas datus?

Personas datu apstrāde notiek dažādiem mērķiem, un katrai datu apstrādei ikviena mērķa labā jānorit, ievērojot tiesiskumu.

Līguma izpildīšanai nepieciešamā datu apstrāde:

Apstrādes mērķisPersonas datu kategorijas
Saziņa pirms līguma noslēgšanas (izvaicāšana par pakalpojumiem un atbilžu sniegšana)Personiskie dati, kontaktinformācija
Rēķini (rēķinu sastādīšana, izsniegšana un maksājumu iekasēšana)Personiskie dati, kontaktinformācija
Saziņas uzturēšana ar klientiem, attiecību attīstīšana (ar līguma slēgšanu un līguma izpildi saistītas informācijas iesniegšana)Personiskie dati, kontaktinformācija, pakalpojuma dati
Ar pakalpojumu izmantošanu saistītu izmaksu aprēķināšana un pārvaldīšanaPersoniskie dati, pakalpojuma dati, maksājumu instrumentu dati
Tādu apstākļu un notikumu pārvaldīšana, kas ietekmē klienta lēmumu par pakalpojuma izvēli (informēšana, sūdzību izskatīšana)Personiskie dati, kontaktinformācija
Klienta identificēšanaPersoniskie dati (t.sk. fotogrāfijas)

Datu apstrāde, kas nepieciešama likumā noteikto SIA “SETEK” (SC “3Bc”) pienākumu izpildei:

Minētajos gadījumos mums jāapstrādā Jūsu personas dati, jo to paredz likums. Ja datu apstrāde ir nepieciešama saskaņā ar likumu, tad nedz SC “3Bc”, nedz Jūs šo datu apstrādi ietekmēt nevarat.

Apstrādes mērķisPersonas datu kategorijas
Grāmatvedība (t.sk. grāmatvedības pirmdokumentu saglabāšana)Personiskie dati, kontaktinformācija, maksājumu instrumentu dati
Datu valsts inspekcijas un datu subjekta informēšana par pārkāpumiem, kas saistīti ar personas datiemPersoniskie dati, kontaktinformācija, pakalpojuma dati
Atbildot uz valsts pārvaldes institūciju un valsts iestāžu informācijas pieprasījumiemPersoniskie dati, kontaktinformācija

Datu apstrāde, pamatojoties uz SC “3Bc” likumīgajām interesēm:

Likumīga interese nozīmē to, ka mums nav jāapstrādā Jūsu dati tieši līguma aizpildīšanas brīdī un mums nav arī likumīga pienākuma veikt šādu datu apstrādi, tomēr mums ir nepieciešams veikt datu apstrādi. Tas vajadzīgs tādēļ, lai attīstītu mūsu pakalpojumus un produktus, padarot tos Jums piemērotākus; aizsargātu savu īpašumu, savus klientus un darbiniekus, izmantojot drošības kameras; pieņemtu ar uzņēmējdarbību saistītus lēmumus, apkopojot statistiku.

 Apstrādes mērķisPersonas datu kategorijas
SC “3Bc” pakalpojumu attīstīšanaPersoniskie dati, kontaktinformācija, foto, ienākošo un izejošo telefona sarunu audioierakstus
Mārketinga profila veidošana (mārketinga nolūkos mēs apstrādājam Jūsu datus, izmantojot dažādas datu apstrādes tehnoloģijas, kas mums ļauj, izmantojot vai nu matemātisku analīzi, statistiku, vai citas metodes, izveidot mārketinga profilus, izskaidrot sakritības un veikt mārketinga prognozes)Personiskie dati, kontaktinformācija, pakalpojuma dati
SC “3Bc” īpašuma, darbinieku un klientu un datu aizsardzība – noziedzīgu nodarījumu novēršana vai atklāšana saistībā ar īpašuma aizsardzību un personu vitāli svarīgu interešu, tajā skaitā dzīvības un veselības, aizsardzībuDrošības kameras ieraksti
Mārketinga pasākumiPersoniskie dati, kontaktinformācija, foto
Vispārīgā pakalpojumu statistikaPersoniskie dati, dati par pakalpojumu
Pierādījumu nodrošināšana pret prasījumiem par pakalpojuma neatbilstību un/vai līgumsaistību izpildi, ka arī pierādījumu nodrošināšana pret iespējamo prasījumu, kas izriet no delikta;
klientu apkalpošanas kvalitātes kontrole un uzlabošana
Balss ieraksti, kas iegūti no ienākošo un izejošo telefona sarunu audioierakstiem, drošības kameru ieraksti;
ienākošā un izejošā e-pasta sarakste ar klientiem un potenciālajiem klientiem;
maksājumu instrumentu dati

Datu apstrāde, pamatojoties uz piekrišanu:

Lai spētu izveidot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotus pakalpojumus un nodrošinātu personīgu apkalpošanu, dažos gadījumos Jūsu datu apstrādei ir nepieciešama arī Jūsu piekrišana. Ja Jūs dosiet mums savu piekrišanu, mēs nodrošināsim Jūs ar SC “3Bc” jaunumiem, kā arī informēsim Jūs par mūsu sadarbības partneru piedāvājumiem. Mūsu sadarbības partneru lokā ietilpst, piemēram: sporta, veselības, kultūras, skaistuma, ēdināšanas, transporta un izmitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Šis saraksts ir ilustrējošs un reizēm mūsu partneri mainās, taču tas vienmēr ir saistīts ar kopīgu mērķi veicināt veselīgu un sportisku dzīvesveidu.

Jūs vienmēr varat atsaukt mums doto piekrišanu (katru atsevišķi vai visas uzreiz). gadījumā, ja Jūs neesat SC “3Bc” kluba biedrs un Jums nav iespējas izmantot pašapkalpošanās vidi, nosūtot mums attiecīgu paziņojumu uz šo e-pastu: 3bcentr@gmail.com. Gadījumā, ja Jūs atsaucat savu piekrišanu, mēs vairs neapstrādājam Jūsu datus mērķim, kam Jūs bijāt piekritis. Attiecībā uz fiziskās sagatavotības datu analīzi tas nozīmē, ka dati 7 dienu laikā tiks dzēsti no SC “3Bc” lietotāja konta un SC “3Bc” sistēmas un tos vairs nebūs iespējams atjaunot.

Apstrādes mērķisPersonas datu kategorijas
Fiziskās sagatavotības datu saglabāšana Jūsu SC “3Bc” lietotāja kontāMedicīniskā izziņas informācija
Medicīniskā izziņas informācijas datu nodošana tikai administratoram, personīgajam trenerimMedicīniskā izziņas informācija
Tiešais mārketings (e-vēstules, SMS)Personīgie dati, kontaktinformācija

5. Kas vēl kopā ar mums apstrādā Jūsu datus?

SC “3Bc” Jūsu personas datiem pieeja ir tikai tiem darbiniekiem, kuriem šie dati ir nepieciešami uzdevumu izpildei (piemēram, pamatojoties uz need-to-know jeb „mums-tas-jāzina“).

6. Komentāri

Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

7. Datnes

Augšupielādējot attēlus vietnē, jums būtu jāizvairās no tādu attēlu augšupielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem.

8. Sīkdatnes

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

9. Iegultais saturs no citām vietnēm

Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

10.Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

Ja pieprasīsit paroles atiestatīšanu, atiestatīšanas e-pastā tiks iekļauta jūsu IP adrese.

11.Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos šī paša lietotāja komentārus, nevis turēt tos rindā uz apstiprināšanu.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tas iespējams), mēs saglabājam arī viņu personīgo informāciju, kuru viņi ievada savā lietotāja kontā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot, nevar mainīt savu lietotājvārdu). Arī vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Mēs glabāsim Jūsu personas datus tik ilgi, kamēr mums tas būs jādara saskaņā ar likumu vai arī kamēr tas būs nepieciešams, lai izpildītu šajā paziņojumā par privātumu norādītos mērķus. Zemāk ir daži datu glabāšanas termiņu piemēri:

Uzglabāšanas termiņšPiemēri
1 mēnesis (pēc ieraksta veikšanas)Drošības kameru ieraksti
Līdz atsaukumamElektroniskā pasta adrese no personas, kura piekritusi saņemt jaunumus un ziņas par SC “3Bc”
10 gadi (pēc līguma beigšanās, izpildes)Dati par klientu līgumiem un pakalpojumiem, kas palīdz mūs un Jūs aizsargāt iespējamu domstarpību gadījumā vai iesniedzot prasību tiesisko interešu aizsardzībai
10 gadi (pēc līguma beigšanās, izpildes)Grāmatvedības pirmdokumenti (piemēram, klienta biedra līgums un rēķini)
Līdz piekrišanas atsaukšanaiRuna ir par datiem, kuru apstrādei esat sniedzis savu piekrišanu, piemēram, fiziskās sagatavotības analīzes datiem
1 gads (pēc audioieraksta vai e-pasta sarakstes pabeigšanas dienas)Balss ieraksti, kas iegūti no ienākošo un izejošo telefona sarunu audioierakstiem;
ienākošā un izejošā e-pasta sarakste ar klientiem

12.Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt saņemt savu personas datu eksportu ,ali redzētu informāciju, kurus par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Tiesības iepazīties ar datiem – Jums ir tiesības zināt, kādus datus mēs par Jums esam apkopojuši, kādam nolūkam mēs tos apstrādājam, kam šie dati tiek atklāti (jo īpaši trešo valstu saņēmējiem); cik ilgi dati tiek glabāti; kādas ir Jūsu tiesības attiecībā uz datu labošanas, dzēšanas un apstrādes ierobežošanu. Lai mēs varētu Jums atbildēt, mums ir nepieciešams iepriekš Jūs identificēt, lai nesniegtu informāciju nepilnvarotai personai. Mums ir tiesības atbildēt uz Jūsu jautājumiem 30 dienu laikā.

13.Kur tiek nosūtīti jūsu dati

Apmeklētāja komentāri var tikt pārbaudīti ar automatizētu mēstuļu atpazīšanas pakalpojumu.

14.Drošības kameru izmantošana sporta klubos

Mēs izmantojam drošības kameras, lai aizsargātu cilvēkus (t.i., klientus un darbiniekus) un īpašumu (SC “3Bc” darbinieku un klientu) visos SC “3Bc” sporta klubos.

Drošības kameras sporta zālēs ir izkārtotas tā, lai novērošanas zonā tiktu iekļauta apkalpošanas lete, garderobju ieejas, treniņu zāle, ieeja studijā. Tādējādi novērošanas zonā un video ierakstos tiks iekļauti arī minētajās zonās esošie SC “3Bc” klienti. Zemāk izklāstīsim videonovērošanas pamatnosacījumus:

 • tiesiskais kameru izmantošanas pamatojums – likumīga interese;
 • īss novērošanas sistēmu apraksts – stacionārs, digitāls, ar tālummaiņas funkciju;
 • kam ir pieeja novērošanas sistēma un ierakstiem – kluba vadītājam, Pakalpojumu vadītājam;
 • cik ilgi ieraksti tiek uzglabāti – ieraksti tiek glabāti 1 mēnesi, pēc tam videosistēma automātiski tos dzēš un uzsāk jaunu ierakstu veikšanu;
 • novērošanas laiks – visu diennakti;
 • novērošanas veids – ierakstu saglabāšana un novērošana;
 • kas tiek darīts, lai aizsargātu datus, kas iegūti, izmantojot izsekošanas sistēmu – ieraksti atrodas servera telpā esošajā cietajā diskā, kas veltīti konkrētajai novērošanas vietai. Pieeja tikai iepriekšminētajām personām;
 • kā persona var iepazīties ar par viņu uzkrātajiem datiem – lai uzzinātu, kādi dati ir uzkrāti par Jums kā par personu, lūdzam vērsties pie mums, rakstot uz e-pastu 3bcentr@gmail.com. Iepazīstoties ar datiem, lūdzam rēķināties ar to, ka datus uzglabājam tikai 1 mēnesi, kā arī ar to, ka, ja vēlaties apskatīt ierakstus, mums, lai aizsargātu citu biedru īpašumtiesības un intereses, ir jāveic pasākumi, lai šīs personas nevarētu identificēt, tādēļ mēs nevaram nekavējoties veikt šo ierakstu izpēti.

15.Nepilngadīgie

SC “3Bc” iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu SC “3Bc” Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. SC “3Bc” nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.

16.Tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā un tiesā

Ja saistībā ar saviem personas datiem vai tiesību aizsardzību vēlaties iegūt papildu informāciju, Jums ir iespēja vērsties pie mums, rakstot uz e-pastu 3bcentr@gmail.com.

Ja uzskatāt, ka ar Jums saistīto personas datu apstrāde ir pretrunā Vispārējās personas datu aizsardzības regulas prasībām, Jums ir tiesības sazināties ar Datu valsts inspekciju vai tiesu, lai aizsargātu savas tiesības un intereses.

17.Informēšana par izmaiņām

Jebkādas izmaiņas mūsu datu aizsardzības politikā tiks pievienotas datu aizsardzības ziņojumam, mājas lapai un visās citās attiecīgajās vietās.